מדרסים ג'ל

מדרסים ג'ל
מדרסים ג'ל

מהם מדרסים ג'ל?

מדרסי ג'ל הם מדרסים שחלק גדול מהם עשוי מג'ל וחומרים נוספים כמו קצף. הקצף אינו חומר עמיד אך בשל העובדה שהג'ל מהווה מרכיב נכבד בצורה של בועות ג'ל, המדרסים יכולים להחזיק לזמן ארוך וגם היעילות שלהם טובה יותר. מדרסים ג'ל גם מכילים שכבת בד אנטי בקטריאלית על מנת למנוע יבלות, שלפוחיות וריחות רעים. יתרה מכך, מכיוון שהג'ל הוא חומר גמיש הוא יותר קל לעיבוד ולכן ניתן להתאמה אישית בקלות.

הזמינו מדרסים בהתאמה אישית וטפלו בכאב שלכם!

חייגו עכשיו: 077-997-3016

 

יתרונות של מדרסים ג'ל

 • מדרסים ג'ל נוחים מאוד לדריכה
 • המחיר שלהם אינו יקר
 • אמינים ועמידים לאורך זמן
 • ניתנים להתאמה אישית על מנת לתת תמיכה מלאה לכפות הרגליים
 • קלים לעיבוד
 • אלסטיים וגמישים
 • אווריריים, מונעים הזעה וריחות רעים
 • מונעים יבלות ושלפוחיות
 • מעניקים יציבות
 • בעלי בלימת זעזועים טובה
 • מסייעים להפחתה בכאבים
 • מחלקים את העומס בצורה זהה בין הרגליים

 

מדרסים ג'ל – מוצר מדף או התאמה אישית?

מדרסים ג'ל קיימים כמוצר מדף לנשים וגברים המתאימים ליום יום ולספורט במחירים זולים מאוד ובהתאמה למידות נעליים ולא למידות של מבנה וצורת כפות הרגליים. למרות שהמחיר ותכונות העיסוי שלהם מפתים אנשים רבים הם לא יתאימו למי שסובל מדפורמציות בכפות הרגליים שיש לו צרכים רפואיים או למי שעוסק בספורט.

הסיבה לכך היא שרק בהתאמה אישית ניתן להתאים מדרסים לסוגי ספורט שונים, לצרכים הספציפיים ולבעיות אורטופדיות על מנת שבאמת כל היתרונות של מדרס ג'ל יספקו תוצאות טובות. ביחד עם זאת, התאמה אישית צריכה להיות במקום אמין, עם מוניטין, אחריות ולקוחות מרוצים.

המחיר לא צריך להוות פקטור כאשר מדובר על ליקויים אורטופדיים או בעיות בריאותיות של כפות הרגליים. במקרים כאלו רק האיכות היא פקטור ולכן כמוצר מדף מדרסים כאלו לא יתאימו.

 

האם מייצרים מדרסים ג'ל בהתאמה אישית?

מדרסים ג'ל הם מוצר זמין על המדף בדיוק כמו מדרסים מסיליקון או מגומי. הם אומנם יכולים לסייע לאנשים העומדים לאורך זמן אך הם אינם מותאמים כאמור לבעיות אורטופדיות. בדרך כלל כשמתאימים מדרסים בהתאמה אישית הם מיוצרים מחומרים תרמו פלסטיים, פחמן, פולימר, עור, פוליפרופילן, שעם וכד.

הם ניתנים להתאמות ולתיקונים, ניתן לעבות אותם ולהוסיף את התמיכות הספציפיות של הלקוח. זו הסיבה שישנם מכונים אורטופדים שמייצרים את המדרסים הללו גם בהתאמה אישית על פי מידות מדויקות והתאמה לבעיה האורטופדית.

 

כיצד מודדים באופן מדויק את כפות הרגליים?

כאשר עושים התאמה אישית של מדרסים ג'ל המדידות של כפות הרגליים נעשות בטכניקות שונות. רוב המכונים עובדים בטכניקה של חבישת כפות הרגליים בתחבושות גבס כדי לקבל את הצורה של כפות הרגליים. לאחר שהגבס מתייבש הוא הופך לדגם על פיו מייצרים את המדרסים.

טכניקות מדידה נוספות יכולות להיות ממוחשבות, סריקות לייזר בתלת מימד או בהטבעת כפות הרגליים בחומרים כמו קצף או ספוג. מבחינת יעילות נמצא שהגבס הוא המדויק ביותר, אך המחיר שלו גם יקר יותר.

 

תכונות הג'ל לעומת חומרים אחרים

כדי להתאים מדרסים ג'ל איכותיים הם צריכים להכיל בלימת זעזועים טובה, ריפוד, אוורור ותמיכה מותאמת לבעיות ספציפיות. אם מסתכלים על הקריטריונים הללו הג'ל הוא חומר רך וגמיש, מרפד ומאוורר את כף הרגל, מכיל בולם זעזועים ומותאם לבעיות אורטופדיות רק כשאינו מוצר מדף.

השאלה העיקרית היא האם הג'ל תומך ברגל מספיק והאם הוא יכול להתאים למגוון בעיות כמו: פלטפוס, קשת גבוהה וקמורה, כפות רגליים מעוותות וכד. לפיכך, יש להשוות אותו לחומרים אחרים. למשל, אורתולייט הוא חומר זול כמו הג'ל, רך וספוגי. הוא לא מספק תמיכה ראויה לכפות הרגליים ולא בלימת זעזועים טובה.

כמו, הג'ל הוא מתאים לאנשים שעומדים לאורך זמן ומחפשים תמיכה רכה ומאווררת לכפות הרגליים. גם מדרסים מחומר בשם EVA ירככו את הדריכה אך יעילות בלימת הזעזועים שלהם אינה טובה על מנת שהמשקל יתפזר באופן שווה ויעניק תמיכה טובה. למרות זאת, אלו חומרים עמידים ולכן טובים לריפוד הנעליים אך לא למדרסים אורטופדים.

 

אלו חומרים איכותיים למדרסים?

אנשים עם בעיות אורטופדיות יחפשו מדרסים מחומרים איכותיים בהתאם לקשיים שלהם. למשל, כאלו הסובלים מפלטפוס המתאפיין ברגליים שטוחות יבחרו בפוליאתילן שהוא חומר פלסטי קשיח וגמיש. גם פורון נחשב לחומר תרמו פלסטי ספוגי בדחיסות גבוהה. חומר זה למשל יתאים מאוד לספורטאים שצריכים רמת זעזועים גבוהה או אנשים עם בעיות אורטופדיות שהיציבות שלהם לקויה.

מכיוון שהם רכים וגמישים הם יכולים לסייע. השאלה אם לא יהיה צורך בתמיכה רכה נוספת לעקב.

כן. בשל הרכות, הגמישות, האוורור והתכונות האנטי בקטריאליות. אך רצוי בהתאמה אישית.

לא. רק מדרסים קשיחים מתאימים.

אינסול מדרסים - לוגו

לא נמאס לכם מהכאבים? עם המדרסים שלנו כל דריכה רכה כמו כרית!

מלאו פרטים עכשיו!

מדרסי ספורט: המדריך המלא

מה ההבדל בין מדרסים לספורטאים לבין מדרסים לריצה? מדרסים לריצה נבדלים בעיקר בהתאמתם לפעילות הספציפית