מדרסים טובים

מדרסים טובים
מדרסים טובים

מדרסים טובים – לא כמוצרי מדף

כשמדובר על מדרסים טובים אין כאן כוונה למוצרי מדף שאינם מותאמים בצורה מקסימלית לכפות הרגליים. כמו שכל אדם רוכש נעליים על פי מידות כך ניתן לרכוש מדרסים מג'ל, סיליקון או חומרים אחרים. מדרסים אלו לא יפתרו בעיות אורטופדיות כי הם אינם מותאמים לצורה ולמבנה הספציפי של כפות הרגליים ויכולים להזיק לבעיות מסוימות שאליהן חייבים להתאים מדרסים.

 

מדרסים טובים בהתאמה אישית

מדרס טוב הוא מדרס המותאם באופן מושלם לכל זווית, קימור או קיעור שיש בכף הרגל. בנוסף, כל כף רגל שונה מהשנייה גם אם כפות הרגליים של אותו האדם. כלומר, ההתאמה חייבת להתייחס לכל כף רגל לחוד. בעזרת לקיחת מידות מדויקות כאלו יהיה ניתן לספק מדרסים אופטימליים.

אל תתנו לכאב להכתיב לכם את היום, הזמינו מדרסים!

חייגו עכשיו: 077-997-3016

 

האם בכל המכונים מייצרים מדרסים טובים?

מאוד קל ליפול לרשת של חאפרים אליהם מגיעים כדי להתאים מדרסים טובים מה שמתברר לבסוף כמלכודת. זה יכול להיות בשל חוסר השכלה של המוכרים שאינם מבינים בבעיות אורטופדיות או במדרסים בכלל וזה יכול להיות בשל תחמנות ובצע. כלומר, מחיר גבוה ללא הצדקה.

ולחילופין, ישנם מכונים אורטופדיים המציעים מדרסים זולים בהתאמה אישית אך המדידות שלהם אינן תואמות את הבעיות האורטופדיות או שאינן איכותיות כמו מידת קצף למשל שנחשבת לזולה ולא איכותית. והדבר המקומם ביותר הוא התאמת מדרסים שאינם מתאימים לבעיות הספציפיות מהן סובל הלקוח. לפיכך, כדי לרכוש מדרסים איכותיים צריך למצוא מקום בעל מוניטין, עם אמינות, ניסיון מקצועי, המלצות והצלחות מוכחות.

 

אלו צרכים משרתים מדרסים טובים?

  • מדרסים טובים צריכים להיות מותאמים למבנה וצורת כפות הרגליים באופן מדויק.
  • הם צריכים לאזן את הלחץ שיש על כפות הרגליים ממשקל הגוף או ממאמץ יתר, באופן שווה.
  • הם צריכים לתת תמיכה אופטימלית לבעיות אורטופדיות, בריאותיות ולתמוך בדפורמציות של כפות הרגליים.
  • הם צריכים לשפר את היציבות ושיווי המשקל.
  • הם צריכים לסייע בזמן עמידה ממושכת, הליכה, ריצה, קפיצה וכד'.
  • הם צריכים להפחית כאבים ברגליים ואיברים אחרים.
  • הם צריכים לשרת את הצרכים הספציפיים מבחינת סוג הפעילות, סוג הנעליים, ליקויים, כאבים ועוד.
  • הם צריכים להיבנות מחומרים איכותיים, אנטי בקטריאליים, מאווררים ועמידים.

 

כיצד בוחרים מדרסים טובים?

כמו בכל רכישה אותה מבצעים בחירת מדרסים תהיה באמצעות השוות מחירים ואיכויות אך לא לפני שיודעים מה סוג הבעיה בה רוצים לטפל, האם מדרסים הם הפתרון לבעיה, אלו מדרסים יתאימו לבעיה והיכן מומלץ להתאים אותם. טיב המדרסים נקבע לא רק ממחיר הוגן וחומרים איכותיים, אלא מהתאמה מלאה על מנת לתמוך או לשפר בעיה אמיתית.

לפיכך, ישנה חשיבות רבה להתייעצות עם אורטופד לגבי סוג המדרסים המומלץ, העובי שלהם, ההתאמות שיש לבצע במידת הצורך וכד'. למשל, אנשים הסובלים מדורבן בעקב יצטרכו התאמת של שכבה רכה בעקב, אנשים הסובלים מתסמונת הרגל הקצרה יצטרכו התאמת של תוספת גובה. רק לאחר כל האינפורמציה שדולים ניתן לבחור מדרסים טובים שיתאימו לצרכים האינדיבידואליים ולהשוות מחירים.

 

אלו סוגי מדרסים ניתן למצוא?

כשמחפשים מדרסים טובים צריכים לדעת שישנם סוגים שונים המחולקים על פי צרכים מסוימים. למשל, ישנם מדרסים לספורטאים. זה לא אומר שמדובר בסוג מדרסים אחד אלא בסוגים שונים של מדרסים לספורטאים על פי ענף הספורט בו הם עוסקים. יהיו ספורטאים שיצטרכו מדרסים קשיחים או גמישים, דקים או כוללים שכבות תמיכה שונות, ביומכניים או ביו דינמיים וכד'.

ישנם מדרסים המתאימים לחיילים אך צריכים להיות מותאמים גם לנעליהם, מדרסים דקים לנעלי עקב, מדרסים אורטופדיים לילדים, מדרסים לנעלי עבודה, מדרסים לסוכרתיים, מדרסים רכים או מדרסים המחולקים לפי חומרים כמו: ג'ל, סיליקון, קרבון גרפיט וכן הלאה. מה שמשותף לכל הסוגים הוא האפשרות להתאמה אישית מדויקת שתיתן את המענה הדרוש ללקוח.

 

השיטה האופטימלית למדידת מדרסים

כשמדובר על מדרסים טובים ישנה חשיבות רבה לשיטת המדידה. ישנן פלטות לחץ המודדות את כפות הרגליים באמצעות מערכת ממוחשבת. הטבעת כפות הרגליים בתבנית קצף או ספוג גם הן נפוצות. אך השיטה שנחשבת לטובה וליקרה יותר היא שיטת הגבס.

בשיטה זו מגבסים את כפות הרגליים ומתמקדים בזוויות שונות במבנה שלהן. לאחר שהגבס מתייבש מקבלים דגם לבניית המדרסים. ככל ששיטת המדידה מדויקת יותר ומתאימה לצרכים שאליהם מותאמים המדרסים, כך התוצאות יהיו טובות יותר.

 

מה כדאי קשיחים או רכים?

מדרסים טובים צריכים להיות טובים למי שמשתמש בהם ולכן רכות או נוקשות נקבעות על פי הצרכים האורטופדיים והפעילות. מדרסים רכים יתאימו יותר לפיזור העומס, בלימת זעזועים ודינמיות ומדרסים קשיחים יתאימו יותר לגמישות יתר ולספורטאים מסוימים.

מדרסים ביומכניים קשיחים.

רצוי להתאים בהתאמה אישית מדרסים חצי קשיחים וחצי גמישים דקים.

אינסול מדרסים - לוגו

לא נמאס לכם מהכאבים? עם המדרסים שלנו כל דריכה רכה כמו כרית!

מלאו פרטים עכשיו!

מדרסי ספורט: המדריך המלא

מה ההבדל בין מדרסים לספורטאים לבין מדרסים לריצה? מדרסים לריצה נבדלים בעיקר בהתאמתם לפעילות הספציפית