מדרסים כללית

מבוטחי קופות החולים לרוב זכאים לסבסוד על רכישת אביזרים אורתופדיים. לפיכך, הם זכאים להחזר עבור רכישת מדרסים, כאשר ההחזר הכספי הינו על חלק מהסכום. מבוטחי קופת חולים כללית זכאים להחזר של כ- 400 ש”ח עבור זוג מדרסים. הזכאות להחזר הינה אחת לשנתיים. מקבלים את ההחזר עם הצגת הפניה מאורטופד וחשבונית על הקניה. כידוע לנו, רכישת המדרסים איננה מותנת בתקופת המתנה ואינה מצריכה צבירת וותק.

* המידע שנכתב באתר שלנו, הוא מתוך ידע וניסיון, אולם יש לבדוק מול קופת החולים את התנאים המדויקים לקבלת ההחזר ומה תקרת ההחזר של מבוטחי כללית מושלם.

מדרסים כללית – מדרסים למבוטחי קופת חולים כללית

לפחות מחצית מהאנשים יזדקקו בימי חייהם למדרסים, כיוון שהם נותנים פתרון אורטופדי למצבים רפואיים שונים שמצריכים תמיכה. מדרסים צריך למצבים, כמו: דורבן, פלטפוס, כף רגל סכרתית, פרונציה (קריסה של כף הרגל), קולס ולגוס, מורטון נויירומה, שין ספליט, כאבי ברכיים, תסמונת הרגל הקצרה וכו’. חלק מאתנו יצטרכו מדרסים גם לפעילויות ספורטיביות, עמידה ממושכת, פעילות צבאית וגם ילדים צריכים מדרסים למצבים רפואיים שונים. החדשות הטובות הן, שניתן לרכוש מדרסים בהשתתפות עצמית נמוכה יחסית, אם אתם מבוטחים בקופת חולים כללית.

אינסול מדרסים עובדים עם חברי קופת חולים כללית. אנו מתמחים בכלל סוגי המדרסים, בכללם: מדרסים אורטופדיים, מדרסים בהתאמה אישית וכן נעליים אורטופדיות. אצלנו תוכלו לקבל אבחון מלא של כף הרגל והתאמה של המדרסים, המבוצע על-ידי אנשי מקצוע מנוסים וותיקים.

החזר על מדרסים – מבוטחי קופת חולים כללית

מי זכאי לסבסוד על רכישת מדרסים דרך קופת חולים כללית? חברי כללית שלהם ביטוח מושלם או פלטינום, זכאים לרכוש אביזרים אורטופדיים, בכללם מדרסים, עם השתתפות עצמית מסוימת. על מנת לקבל את ההחזר הכספי, על חברי כללית להציג הפניה מאורטופד וחשבונית על רכישת המדרס.

כיצד מקבלים החזר על מדרסים?

ממלאים את טופס הבקשה לקבלת החזר באתר כללית, מצרפים את המסמכים הנדרשים ואישור רפואי. את התביעה ניתן להגיש דרך אתר קופת חולים כללית או באמצעות שליחת דואר פיזי למחלקת התביעות (פרטים מדויקים דרך אתר קופת חולים כללית).

איך אפשר לממש את ההטבה של קופת חולים כללית?

מגיעים לאחד מהסניפים של אינסול מדרסים, אשר יש להם הסדר עם קופת חולים כללית, כאשר בידכם הפניה מרופא. אנו נתאים עבורכם מדרסים בהתאמה אישית, על פי מידת גבס שמבוצעת במקום. ייצור המדרסים מתבצע אצלנו, באופן ייחודי לכל לקוח.

באילו מצבים רופא ייתן הפניה לרכישת מדרס דרך קופת החולים?

ישנם מספר מצבים מרכזיים שמצריכים מדרסים. יש להציג לרופא שלכם את הצורך, והוא בהתאם לשיקול דעתו המקצועית, ימליץ וייתן הפניה בהתאם, לרכישת מדרס דרך כללית מושלם:

החזר על מדרסים במקרה של כאב בכף הרגל

במידה ואתם סובלים מכאבים בכף הרגל או מכאבים באזורים נוספים בגוף, כמו כאבי גב או ברכיים, מאד יכול להיות שמדרס איכותי, יוכל להקל עליכם. אנו מספקים גם מדרסים לילדים וגם מדרסים לחיילים, מדרסים ביומכניים, מדרסים ג’ל, מדרסים רפואיים ועוד.

מדרסים עבור פעילות ספורטיבית

אם אתם מרבים לבצע פעילות ספורטיבית, מדרסים לספורטאים יוכלו להקל עליכם, אצלנו באינסול תוכלו לרכוש: מדרסים לריצה, מדרסים לכדורסל, מדרסים לטניס, מדרסים לכדורעף, מדרסים לסקי ולענפי ספורט נוספים.

מדרסים למניעת פציעה

ישנם מצבים שמצריכים מדרסים למניעת פציעה או להתמודדות עם בעיה רפואית שמצריכה שליטה טובה יותר ביציבה של הגוף. אצלנו באינסול מדרסים תוכלו להתאים מדרסים למניעת פציעה.

מדרסים כללית – סיכום והמלצות

אם אתם סובלים מכאבים ומדרסים יכולים להקל עליכם, אנא פנו לקופת חולים כללית שבה אתם מבוטחים וקבעו תור לאורטופד. לאחר מכן, יש להגיע אלינו לסניפי אינסול מדרסים עם ההפניה מרופא. אנו נתאים עבורך מדרסים בהתאמה אישית. מומלץ להשאיר פניה באתר או להתקשר ולוודא התאמה.

אל תתנו לכאב להכתיב לכם את היום, הזמינו מדרסים! חייגו עכשיו: 077-997-3016

אינסול מדרסים - לוגו

לא נמאס לכם מהכאבים? עם המדרסים שלנו כל דריכה רכה כמו כרית!

מלאו פרטים עכשיו!

מדרסי ספורט: המדריך המלא

מה ההבדל בין מדרסים לספורטאים לבין מדרסים לריצה? מדרסים לריצה נבדלים בעיקר בהתאמתם לפעילות הספציפית