מדרסים לסנדלים

מדרסים לסנדלים
מדרסים לסנדלים

הזמינו מדרסים עוד היום ושימו סוף לכאבים ברגליים!

חייגו עכשיו: 077-997-3016

מדרסים לסנדלים גם בקיץ

לקראת הקיץ החם והמיוזע סנדלים הם בחירה של אנשים רבים לעבודה, לטיולי טבע, לפארק וכד'. למרות זאת, לא כולם יכולים בקלות כזו להחליף את הנעליים לסנדלים בשל בעיות אורטופדיות או רפואיות שבהם הם מטפלים באמצעות מדרסים.

אבל היום גם בעיה זו נפתרה וניתן להתאים מדרסים לסנדלים נשלפים כך שניתן יהיה להעבירם לדגמים נוספים או לנעליים. בדרך כלל הסובלים מבעיות אורטופדיות היו רוכשים כמה זוגות של נעלים אורטופדיות וביניהם גם סנדלים אורטופדים.

זוהי בהחלט אופציה, אך מי שיכול להשתמש בסנדלים נוחות, רחבות אליהם הוא רגיל יוכל להתאים להם מדרסי סנדלים ולגוון את המלתחה שלו בסנדלים נוספים במקום להוציא יותר כסף על סנדלים אורטופדים.

 

למי מתאימים מדרסים לסנדלים?

מדרסים לסנדלים לבעיות אורטופדיות שצריך לאוורר

אנשים הסובלים מבעיות כמו יבלות זיהומיות או כף רגל סוכרתית לא יכולים לנעול נעליים סגורות בקיץ וחייבים לאוורר את כפות הרגליים שלהם בשל הפצעים.

חולי סוכרת לא מרגישים שנוצרים אצלם פצעי לחץ מכיוון שלעיתים הם מאבדים את התחושה וכלל לא יודעים שנפצעו. באמצעות מדרסים לסנדלים הם יכולים לקבל את ההגנה והתמיכה הנדרשת לכף רגל סוכרתית ולאוורר את פצעי הלחץ על מנת שיגלידו וכך גם כשמדובר על יבלות זיהומיות.

 

מדרסים לסנדלים לדפורמציות שצריך לטפל

גם דפורמציות שונות צריכות להיות מטופלות ובקיץ התחושה בוודאי תהיה נעימה ונוחה יותר כשיש מדרס לסנדל ולא מזיעים. בדומה לסנדלים אורטופדים המדרסים מתקנים מנח כפות רגליים מעוות ומסייעים לכאבים. ניתן לבצע בהם התאמות כמו ריכוך בנקודות מסוימות, הגבהה, לחץ או רמות קשיחות שונות בהתאם לצרכים של כל בעיה ובעיה.

 

מדרסים לסנדלים לעבודה

במקצועות רבים בהם עומדים לאורך זמן על הרגליים מסתייעים במדרסים על מנת להפחית עייפות וכאבי גב, ברכיים, קרסוליים וכד'.

האפשרות לעבוד עם סנדלים ולהרגיש נינוחים עם מדרסים המנדפים זיעה היא אופציה מצוינת לאנשים כמו מורים, אחיות ועוד שרוצים גם להרגיש בנוח וגם לתת תמיכה מלאה לכפות רגליהם.

 

מה היתרונות של מדרסים לסנדלים?

מדרסים לסנדלים משפרים את מנח כפות הרגליים במקרים של בעיות אורטופדיות. הם מייצבים ומאזנים את משקל הגוף באופן שווה על שתי הרגליים ומורידים לחץ בדריכה ובעמידה ממושכת. שכבת בולם הזעזועים במדרסים שומרת על היציבות ושיווי המשקל.

מעבר לכך, מכניסים בהם חומרים אנטי בקטריאליים על מנת לשמור על היגיינת כפות הרגליים. כך שלא רק שכפות הרגליים חשופות לאוויר ומאווררות, גם המדרסים מנדפים את הזיעה ומעניקים תמיכה מלאה לכפות הרגליים.

 

מדרסים לסנדלים לבעיות דורבן

דורבן הוא מצב נפוץ בעיקר אצל אנשים הסובלים מפלטפוס או קשת גבוהה המחייב טיפול במדרסים. כאשר הרצועה הפלנטרית הנמתחת לאורך מקדמת העקב לבהונות אינה מתפקדת, נוצרת דלקת המזוהה עם בליטה בעקב הנראית כקוצי הדורבן. הבליטה עצמה אינה מוקד הדלקת אם כי היא גורמת לחוסר נוחות.

הדלקת היא ברצועה עצמה. בנוסף לתרופות אנטי דלקתיות ולטיפולי פיזיותרפיה או טיפוליים חשמליים, נוהגים לשלב תמיכה רכה לאזור העקב כאשר מתאימים מדרסים לסנדלים או לנעליים על מנת שיהיה ניתן לדרוך על כפות הרגליים ולתפקד. 

 

ההתאמה המושלמת בין המדרסים לסנדלים

על מנת שהמדרסים יתאימו לסנדלים ולא רק לכפות הרגליים רצוי שהם יהיו דקים מבלי יותר מדי שכבות. אף אחד לא היה רוצה שהמדרסים יבלטו כשהוא מהלך עם סנדלים פתוחים מבחינה אסתטית.

בדומה לכך, יש לתת את הדעת לאחזקת המדרס בסנדל. בניגוד לנעל סגורה בה יש תמיכה למדרס מכל הכיוונים, בסנדל אין משהו שיחזיק את המדרס בצורה יציבה על מנת שלא יגלוש בעת ההליכה.

כיום כאשר מתאימים מדרסים לסנדלים ישנן טכניקות שמחברות אותם ובנויות בהתאם לעיצוב שלהם מבלי לבלוט או לתת תחושה של חוסר נוחות.

 

התאמה של המדרסים למבנה הרגליים

התאמה אישית של מדרסים לסנדלים נעשית על ידי אבחון ובדיקת הצרכים של הלקוחות. באבחון בודקים נתוני גובה, משקל ויציבה ומודדים את כפות הרגליים בצורה מדויקת בשיטות של הטבעה בספוג, מידות גבס או סריקה ממוחשבת. רק לאחר שמקבלים ההעתק של כפות הרגליים מתחילים לבנות את המדרסים.

 

מה מומלץ מדרסים או סנדלים אורטופדים?

שתי האופציות טובות בהתאם לצרכים. ישנם אנשים שיעדיפו מדרסים לסנדלים אותם יוכלו להעביר גם לנעליים וכך לחסוך בעלויות וליהנות מאופציות מגוונות. אחרים יעדיפו סנדלים אורטופדים שגם כך יש בהם מדרסים. לפיכך זוהי שאלה שכל אחד צריך לשאול את עצמו כשהוא פונה להתאמה אורטופדית.

ישנם סקווצ'ים מיוחדים שאינם בולטים או מפריעים אותם מצמידים לרפידה של הסנדל כדי לחבר את המדרס.

מדרסים דקים לא יבלטו בסנדלים ועדיין יסייעו לצרכים הספציפיים.

כן. רק במידה ויש להם בעיות אורטופדיות.

לתקופה ארוכה בהתאם לשימוש.

אינסול מדרסים - לוגו

לא נמאס לכם מהכאבים? עם המדרסים שלנו כל דריכה רכה כמו כרית!

מלאו פרטים עכשיו!

מדרסי ספורט: המדריך המלא

מה ההבדל בין מדרסים לספורטאים לבין מדרסים לריצה? מדרסים לריצה נבדלים בעיקר בהתאמתם לפעילות הספציפית