מדרסים מאוחדת

אם אתם מבוטחי קופת חולים מאוחדת, תוכלו לקבל מדרסים בהתאמה אישית בסניפי אינסול מדרסים. מדרס נועד בכדי לשפר את היציבה, לפזר את משקל כף הרגל, לסייע ביציבות הגוף, במניעת פציעות ובמצבים רפואיים כמו סכרת ובעיות אורטופדיות כמו פלטפוס ודורבן. מדרסים מאוחדת עובדת לפי שלושה סוגי מדרסים, המחולקים לקטגוריות A, B,C. מי זכאי לסבסוד מדרסים בקופת חולים מאוחדת? מהם סוגי המדרסים שניתן לרכוש? ואיך מממשים את סבסוד המדרסים דרך קופת החולים?

* המידע שנכתב באתר שלנו, הוא מתוך ידע וניסיון, אולם יש לבדוק מול קופת החולים את התנאים המדויקים לקבלת ההחזר ומה תקרת ההחזר של מבוטחי מאוחדת עדיף ושיא.

מדרסים מאוחדת – מדרסים בהתאמה אישית

קופת חולים מאוחדת מסבסדת מדרסים למבוטחי עדיף ושיא. במאוחדת, אפשר לקבל שני זוגות מדרסים בשנה אחת, בהמלצת אורטופד. מומלץ לבדוק את הסכומים המדויקים ואת תנאי קבלת ההחזר באתר של קופת חולים מאוחדת. כידוע לנו, נכון לכתיבת שורות אלו, מאוחדת מסבסדת את הרכישה בתקרה שנתית של עד כ- 750$ עבור כל האביזרים האורטופדיים.

מאוחדת עובדת לפי שלושה סוגי מדרסים

מדרס קטגוריה A

מדרסים מקטגוריה A, כוללים מדרס בולם זעזועים המיוצר משתי שכבות רכות. זה המדרס הכי “פשוט” ונפוץ שיש בחנויות המדרסים כיום.

מדרס קטגוריה B

מדרס מקטגוריה B, הוא מדרס בהתאמה אישית, מיוצר משלוש שכבות המותאמות באופן אישי לכף הרגל של הנועל.

מדרס קטגוריה C

מדרס מקטגוריה C, נכלל בקבוצת המדרסים המיוחדים, אלו מדרסים ביומכניים ומדרסים לכף רגל סכרתית או לעיוות בכף הרגל, מדרסים מקטגוריה C בנויים משלוש עד ארבע שכבות מותאמות אישית לרגלו של המטופל.

מימוש סבסוד המדרסים בקופת חולים מאוחדת

במידה ואתם סובלים מבעיה רפואית או אורטופדית המצריכה מדרסים, עליכם לפנות לרופא המטפל ולבקש הפניה לקבלת מדרסים. ההפניה תתייחס למימוש קניית מדרסים מסוג A, B או C, כמפורט מעלה. תוקף ההפניה למדרסים היא עד שנתיים.

מדרסים מאוחדת – סיכום והמלצות

אם אתם סובלים מכאבים או מבעיה רפואית שמצריכה מדרסים, הם בהחלט יכולים להקל עליכם, אנא פנו לקופת חולים מאוחדת, שבה אתם מבוטחים וקבעו תור לאורטופד או לרופא המטפל. לאחר מכן, יש להגיע אלינו לסניפי אינסול מדרסים עם ההפניה מרופא. אנו נתאים עבורך מדרסים בהתאמה אישית. מומלץ להשאיר פניה באתר או להתקשר ולוודא התאמה.

אל תתנו לכאב להכתיב לכם את היום, הזמינו מדרסים! חייגו עכשיו: 077-997-3016

אינסול מדרסים - לוגו

לא נמאס לכם מהכאבים? עם המדרסים שלנו כל דריכה רכה כמו כרית!

מלאו פרטים עכשיו!