מדרסים מחיר

מדרסים מחיר
מדרסים מחיר

הזמינו מדרסים עוד היום ושימו סוף לכאבים ברגליים!

חייגו עכשיו: 077-997-3016

מדרסים מחיר – השוני בין המכונים אורטופדים

מדרסים הם אחד האביזרים החיוניים של המכונים האורטופדים המקבלים התייחסות אישית בכל הנוגע להתאמתם ללקוחות.

לא מדובר על מוצרי מדף אלא על התאמה אישית המיוצרת באופן ידני הן במדידות הנעשות בתהליך האבחון והן בבניה שלהם. ישנם לא מעט מכונים אורטופדים המזמינים את לקוחותיהם לאבחן ולמדוד מדרסים במחירים שונים שאינם אחידים.

כאשר מדובר על מדרסים מחיר המדרס יהיה שונה מהסיבה שכל מכון משתמש בחומרים אחרים, שיטת מדידה שונה ואיכות עבודה שמשפיעה על התוצאה הסופית. כמו כן, לכל מכון יש את המומחיות שלו, הידע והמקצועיות שגם הם משפיעים על מחירי מדרסים.

 

כיצד קובעים – מדרסים מחיר יקר או זול?

בין אם למדרסים מחיר יקר ובין אם מחיר זול, כאשר מדובר על מדרסים מחיר המדרס תלוי במספר גורמים כמו:

  • מקצועיות וידע תיאורטי ומעשי של הטכנאים במכון
  • הזמן הלוקח לאבחן ולמדוד את המדרסים
  • שיטת המדידה של המדרסים
  • זמן הייצור של המדרסים
  • התאמות אותן מבצעים במדרסים לצרכים ספציפיים
  • שכבות המדרסים – החומרים שמכניסים אליהם
  • הביקורות והמעקב לאחר הנפקת המדרסים
  • שיטת הייצור של המדרסים

 

השוואת מדרסים מחיר גבוה או נמוך?

אנשים המעוניינים להשוות מחירים בין המכונים האורטופדים מתקשרים לברר את עלותם אך מקבלים את התשובה הבאה: כשמדובר על מדרסים מחיר הוא פונקציה של אבחון.

ואכן לא ניתן להעריך את מחירם של המדרסים עד שמאבחנים את מנח כפות הרגליים, את הצרכים הספציפיים, ההתאמות האורטופדיות או הפתולוגיות וכד'. לפיכך, לא נכון להעריך אם המחיר גבוה או נמוך עד לאבחנה מדויקת של צורת ומבנה כף הרגל.

 

מדרסים מחיר אטרקטיבי – כיצד יודעים למי לפנות? 

כאשר מדובר על מדרסים מחיר אטרקטיבי יהיה פקטור חשוב להתאמתם. על מנת לקבל מושג על מבצעים ומחירים אטרקטיביים ניתן לסקור את האתרים השונים של המכונים האורטופדים ברשת אך לזכור שזהו לא המחיר הסופי.

גם כשההצעה מפתה ומדובר על איכות מקסימלית של מדרס מחיר יהיה פקטור חשוב כי בכל זאת זוהי הוצאה לא קטנה. הדרך הטובה ביותר לקבל מחיר הוגן ואטרקטיבי היא לפנות למכונים אורטופדים מומלצים או לנסות לקבל סבסוד מקופות החולים.

 

המחירים של קופות החולים 

מדרסים מחיר בקופת חולים כללית

כשמדובר על מדרסים מחיר בקופת חולים כללית זול יותר כיוון שמקבלים החזר כספי בסך 400 ₪ כשיש למטופלים הפנייה מאורטופד. זהו מחיר הנקבע רק במכוני הסדר של הקופה. לעומת זאת, במכון מור העובד עם הכללית המחיר יהיה החל מ- 60 ₪.

 

מדרסים מחיר בקופת חולים מכבי

קופת חולים מכבי מאפשרת למבוטחים לרכוש מדרסים החל מ-47 ₪ בין אם מדובר על מדרסים בהתאמה אישית ובין אם על מדרסים כמוצר מדף בבית המרקחת של הקופה עם הפנייה מאורטופד.

 

מדרסים מחיר בקופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת מאפשרת למבוטחים לרכוש פעמיים בשנה מדרסים בעלות שבין 150-300 ₪ בהפניה אורטופדית.

 

מדרסים מחיר בקופת חולים לאומית

קופת חולים מאוחדת מעניקה טופס 17 למבוטחים בהפניית אורטופד לרכישת מדרסים במכוני הסדר או בעליות מינימליות במכונים שלא בהסדר.

 

חינם לזכאים בביטוח לאומי

כאשר מדובר על נפגעי פעולות איבה, קשישים, חולים סיעודיים, נפגעי עבודה או נכים אין צורך לשלם עבור מדרסים מחיר כלשהוא כיוון שהם ניתנים בחינם כנגד קבלות עבור הוצאות רפואיות.

כלומר, מתאימים את המדרסים, רוכשים, מעבירים את הקבלות לביטוח הלאומי ומקבלים זיכוי מלא. בנוסף, ישנם מכונים אורטופדיים שמוזילים מחירים לאנשים נכים שאינם זכאים להוצאות רפואיות מהביטוח הלאומי מסיבות שונות.

 

מי זקוק למדרסים ומדוע הם יקרים?

אנשים הסובלים מבעיות אורטופדיות חייבים לבצע התאמות למדרסים שיאפשרו להם לתפקד ולכן הם זכאים להנחות, השתתפות עצמית נמוכה או סבסוד מלא. ביחד עם זאת, ישנם אנשים שזקוקים למדרסים מסיבות אחרות.

ספורטאים, אנשים שעבודתם נעשית בעמידה ממושכת, אנשים העובדים בסביבה תובענית או בתנאי שטח קשים, מטיילים מטיבי לכת, נשים בהיריון, ילדים, נשים עם כאבי רגליים כתוצאה מנעילת נעלי עקב או אחרים שפשוט רוצים לשמור על בריאותם. אותם אנשים פונים למכונים האורטופדיים וצריכים לשלם על מדרסים מחיר יקר יותר. הסיבה לכך נעוצה ביתרונות של המדרסים.

למשל, הם מאפשרים לספורטאים לשפר ביצועים ולהתגבר על חבלות ופציעות ספורט במיוחד כשמדובר על ספורטאים מקצועיים. המדרסים מורידים את הלחץ והעומס מכפות הרגליים, מאפשרים יציבה טובה יותר ומעניקים תמיכה מלאה לכפות הרגליים על פי התאמה מדויקת למנח שלהן.

כן, אך הם אינם מותאמים לצורת ומבנה כפות הרגליים באופן ספציפי.

כן. מדרסים מפחיתים עומס ומחלקים אותו בצורה שווה ולכן גם נמנעים כאבי גב.

המדרסים לניצולי שואה ללא עלות דרך הביטוח הלאומי.

זול אינו בהכרח איכותי והמחיר נקבע בעת האבחון.

אינסול מדרסים - לוגו

לא נמאס לכם מהכאבים? עם המדרסים שלנו כל דריכה רכה כמו כרית!

מלאו פרטים עכשיו!

מדרסי ספורט: המדריך המלא

מה ההבדל בין מדרסים לספורטאים לבין מדרסים לריצה? מדרסים לריצה נבדלים בעיקר בהתאמתם לפעילות הספציפית