מדרסים מכבי

אם אתם זקוקים למדרסים ואתם מבוטחי קופת חולים מכבי, תוכלו לרכוש מדרסים בהתאמה אישית, בסניפי אינסול מדרסים. המדרס עוזר לפזר את העומסים בכף הרגל ולהתאים את מנח הרגל לבעיה האורטופדית ו/או סכרת ונזקים בכלי הדם. לשם כך, יש לקבל הפנייה מרופא והמלצה על סוג המדרסים הנדרש. מי זכאי לסבסוד מדרסים בקופת חולים מכבי? ואיך מבוטחי מכבי יכולים לרכוש מדרסים בהתאמה אישית? המומחים של אינסול מדרסים מסבירים לכם הכל.

* המידע שנכתב באתר שלנו, הוא מתוך ידע וניסיון, אולם יש לבדוק מול קופת החולים את התנאים המדויקים לקבלת ההחזר ומה תקרת ההחזר של מבוטחי מכבי זהב וכסף.

מדרסים מכבי – מדרסים בהתאמה אישית

מבוטחי קופת חולים מכבי (זהב וכסף) זכאים לסבסוד רכישת מדרסים. עבור מבוטחי מכבי זהב, עלות ההשתתפות העצמית היא בסביבות ה- 100 ש”ח. עבור מבוטחי מכבי כסף, עלות ההשתתפות העצמית היא בסביבות 200 ש”ח. יש לבדוק את הסכומים המדויקים ואת תנאי קבלת ההחזר באתר של קופת חולים מכבי.

מי זכאי לסבסוד מדרסים בקופת חולים מכבי?

חברי מכבי שלי זהב וכסף, בעלי וותק של 12 חודשים מיום ההצטרפות לתוכנית. הזכאות של מדרסים מכבי היא לזוג מדרסים אחד בשנה. הסבסוד ניתן עבור שני סוגים של מדרסים:

מדרסים אורטופדיים

קופת חולים מכבי מסבסדת מדרסים אורטופדיים משני סוגים, הסוג הראשון הוא עבור כלל האוכלוסייה. עבור מדרסים אלו נדרשת הפניה מרופא, לפי שיקול דעתו, למצבים כמו: אורטופדיה, שיקום וכו’.

מדרסים לסובלים מסכרת ובעיות בכלי הדם

מדרסים המיועדים לסובלים מכף רגל סכרתית או מנזקים בכלי הדם. מדרסים למצבים רפואיים אלו, ניתנים בסבסוד עם הפניית רופא מטפל.

מדרסים מכבי – סיכום והמלצות

אם אתם סובלים מכאבים ומדרסים יכולים להקל עליכם, אנא פנו לקופת חולים מכבי, שבה אתם מבוטחים וקבעו תור לאורטופד או לרופא המטפל, בין אם מדובר במדרסים לצורך שיקום, כף רגל סכרתית, פודיאטור ועוד. לאחר מכן, יש להגיע אלינו לסניפי אינסול מדרסים עם ההפניה מרופא. אנו נתאים עבורך מדרסים בהתאמה אישית. מומלץ להשאיר פניה באתר או להתקשר ולוודא התאמה.

אל תתנו לכאב להכתיב לכם את היום, הזמינו מדרסים! חייגו עכשיו: 077-997-3016

אינסול מדרסים - לוגו

לא נמאס לכם מהכאבים? עם המדרסים שלנו כל דריכה רכה כמו כרית!

מלאו פרטים עכשיו!

מדרסי ספורט: המדריך המלא

מה ההבדל בין מדרסים לספורטאים לבין מדרסים לריצה? מדרסים לריצה נבדלים בעיקר בהתאמתם לפעילות הספציפית