מדרסים קרבון

מדרסים קרבון
מדרסים קרבון

מהם מדרסים קרבון?

מדרסים קרבון הם מדרסים ביומכניים העשויים מחומר הנקרא קרבון, דהיינו פחמן ולעיתים חומרים פלסטיים אחרים. הקרבון מעניק למדרסים עמידות גבוהה וחזקה. מדרס קרבון קל ודק יחסית לחומרים אחרים. בקרבון עושים שימוש בתחומים נוספים בשל תכונותיו החזקות.

סיבי הפחמן של הקרבון ממשמשים תעשיות כמו: תעופה, חלל, הנדסה צבאית ואזרחית, כלי תחבורה, רפואה, אורטופדיה וספורט. החומר עשוי משערות דקות של סיבי פחמן ולכן מקור השם מהמילה פחם CARBO. זהו חומר כימי אל מתכתי המכיל מספר תרכובות ויכולת להתחבר לחומרים מתכתיים אחרים.

אחת מצורות הפחמן היא גרפיט שיש לו תכונות רכות עם מוליכות חשמלית ולכן הוא יעיל לבניית מדרסים.

כל המדרסים מותאמים לצרכים שלכם מרוכזים במקום 1!

חייגו עכשיו: 077-997-3016

 

מה היתרונות של מדרסים קרבון?

  • מדרסים קרבון הם מאוד פופולריים בשל סיבי הפחמן האלסטיים
  • בשל האלסטיות ניתן להתאים מדרסים לפי צורת ומבנה כפות הרגליים באופן מדויק
  • הקרבון מסייע לשיפור היציבה
  • זהו חומר טיפולי המזרים דם לכפות הרגליים
  • משפר את בריאות כפות הרגליים כבר מההתחלה
  • מסייע לבלימת זעזועים
  • מקל על כאבים בחלק הקדמי של הברך
  • מונע מעידות, חבלות ונקעים
  • מונע כאבי גב, ברכיים וקרסוליים
  • מדרסי קרבון קלים, דקים ונוחים

 

למי מיועדים מדרסים קרבון?

מדרסים קרבון יעילים לבעיות אורטופדיות כמו פלטפוס או בעיות אחרות של קריסת הקשת בכפות הרגליים, לאנשים עם עודף משקל וספורטאים. למשל, שחקני כדורסל גבוהים ורחבים משתמשים בהם על מנת לחלק את עומס המשקל והגובה בין הרגליים בצורה שווה וכך נמנעים מכאבי ברכיים, קרסוליים וגב.

למדרסים יש אומנם בסיס קשוח אך הציפוי שלהם רך ולכן הם מתאימים גם לאנשים שצריכים תמיכה רכה בכפות הרגליים. למעשה, אנשים עם בעיות אורטופדיות שהעומס על כפות הרגליים גדול וגורם לעיוותים וכאבים ימצאו שמדרסים אלו נוחים מאוד מכיוון שהם דקים ונכנסים לכל נעל במקום הרפידה המקורית שלה. במידה ומרגישים עדיין חיכוך וצפיפות בנעל ניתן להשתמש בנעל רחבה יותר.

 

כיצד מדרסים קרבון מסייעים לספורטאים?

הדקות של מדרסים קרבון היא המפתח להצלחתם בקרב ספורטאים. יתרה מכך, היכולת לבלום זעזועים, לשאת עומס גדול בעת מאמץ מבלי להסתכן במעידות, שברים ונקעים הן סיבות טובות לכך שספורטאים רבים משתמשים בהם במידת הקשיחות הרצויה להם.

למשל, רוכבים על אופניים צריכים מדרסים דקים וקשיחים כדי לדווש מבלי לחוש נימול בכפות הרגליים. ידוע שמדרסים אלו מתאימים לריצה ממושכת או למרתון ולכן גם אצנים ימצאו את מידת הגמישות הרצויה להם עם בסיס קשיח וציפוי רך. ישנם ספורטאים שיצטרכו לתת דגש לתמיכה מינימלית בקשת או בעקב ולכן כשמשתמשים במדרסים אלו יש להתאים אותם באופן מדויק לצורת ומבנה כף הרגל בהתאמה אישית.

 

האם המדרסים מתאימים לנעליים אלגנטיות?

מדרסים קרבון הם דקים ולכן מתאימים גם לנעליים צרות. כאשר עושים התאמה אישית למדרסים לצורך נעליים אלגנטיות חשוב שיצפו אותם בחומרים כמו סיליקון שאינו שוקע וקל לניקוי. גם רצים מצפים את המדרסים הללו בסיליקון כדי לנדף זיעה ולאוורר את כפות הרגליים. בכל מקרה כאשר בוחרים בקרבון חשוב להתאים שני סוגי מדרסים. זוג אחד לנעליים אלגנטיות וזוג אחר לנעלי ספורט בהתאם לסוג הספורט בו עוסקים.

 

התאמת מדרסים לפלטפוס

פלטפוס הוא מצב בו יש קריסה של הקשת כלפי מטה באופן מלא או חלקי. הקריסה גורמת לרגליים להיות שטוחות עם גמישות יתר. זוהי תופעה מולדת שמתמודדים איתה לכל החיים. אנשים עם פלטפוס גמיש (חלקי) או קשיח (מלא) נעזרים במדרסים על מנת לתפקד ביום יום, לתמוך ולחזק את מנח כפות הרגליים המעוות, להקל על העומס שיש עליהן ולשפר את היציבות ושיווי המשקל שלהם.

הבחירה המוצלחת היא בהתאמת מדרסים קרבון בשל היתרונות האלסטיות מצד אחד והקשיחות מצד שני. הם יסייעו ללוקים בפלטפוס למנוע כאבים בכפות הרגליים והגב ולשפר את איכות החיים שלהם.

 

כיצד מודדים בהתאמה אישית מדרסים?

מדרסים קרבון מודדים במידת גבס. הכוונה לתחבושות גבס באמצעותם עוטפים את הרגליים ומקבלים לאחר הייבוש תבנית עם הצורה המדויקת של כפות הרגליים. גם שיטת הטבעת הרגליים בתבנית ספוג היא שיטה יעילה כדי לקבל את התבנית המדויקת.

שיטה אחרת היא סריקת כפות הרגליים על ידי חיישנים לעיבוד ממוחשב שעובר למכונה מיוחדת החותכת את הגרפיט קרבון בגודל ובמידה המדויקת על מנת לעצב ממנו את המדרסים. למשל, לאנשים עם פלטפוס צריך למדוד את הזוויות של קריסת כפות הרגליים ולהתאים את המדרס באופן שיפצה על הליקוי. לאחר שמעצבים את המדרסים לפי הצורך משייפים קצוות מיותרים על מנת שיהיו מושלמים.

מכיוון שזהו חומר אמין וחזק מעניקים 3 שנים אחריות על מדרסים מסוג זה.

בסביבות 2,400₪ בהתאמה אישית.

לא. יש להתאים לכף רגל סוכרתית מדרסים מחומרים רכים וטיפוליים בפצעי לחץ.

אינסול מדרסים - לוגו

לא נמאס לכם מהכאבים? עם המדרסים שלנו כל דריכה רכה כמו כרית!

מלאו פרטים עכשיו!

מדרסי ספורט: המדריך המלא

מה ההבדל בין מדרסים לספורטאים לבין מדרסים לריצה? מדרסים לריצה נבדלים בעיקר בהתאמתם לפעילות הספציפית