מדרסים לנעליים

מדרסים לנעליים
מדרסים לנעליים

הזמינו מדרסים בהתאמה אישית וטפלו בכאב שלכם!

חייגו עכשיו: 077-997-3016

מדרסים לנעליים בהתאמה אישית

התאמת מדרסים לנעליים על פי מידות

מדרסים לנעליים בהתאמה אישית נעשים במכונים אורטופדיים בהם מתאימים את מידות המדרסים לכפות הרגליים של הלקוח באמצעות טכניקות שונות כמו: תבנית קצף, הטבעת כפות הרגליים בספוג, תחבושות גבס וטכנולוגיה ממוחשבת.

הטכניקה הפחות מומלצת היא הקצף כיוון שהיא אינה מקצועית ואינה מדויקת. הטכניקה היעילה והמדויקת ביותר היא חבישה בגבס, אם כי נחשבת ליקרה יותר.

לעומת מדרסים בהתאמה אישית ישנם מדרסי מדף המותאמים למידות הנעליים אך הם אינם אפקטיביים מכיוון שהם לא עונים על הצרכים של הלקוחות הסובלים מבעיות אורטופדיות או בריאותיות.

התאמת מדרסים לנעליים על פי צרכים

אנשים הסובלים מבעיות גנטיות, מחלות או כאבים צריכים מדרס לנעל בהתאמה אישית על מנת לפתור את הבעיה ולתקן את מנח כפות הרגליים.

למשל, לאנשים עם דורבן, פלטפוס או חולי סוכרת חייבים להתאים מדרסים רכים ומאווררים שימנעו פצעים וזיהומים בכפות הרגליים. לעומתם, ספורטאים זקוקים למדרסים בהתאם לסוג הספורט בו הם עוסקים.

למשל, מדרסים לנעלי כדורגל יהיו שונים מבחינת הרכב החומרים ובולמי הזעזועים על מנת להתאים לנעליים הצרות. להבדיל מהם, רוכבי אופניים יצטרכו מדרסים קשיחים ודקים ללא בולמי זעזועים.

לפיכך, הצרכים של הלקוחות ומבנה כפות רגליהם יהיו המטרות העיקריות להתאמת המדרסים.

מדרסים לנעליים גבוהות

בין אם מדובר על מדרסי נעליים ומגפיים לנשים או גברים ובין אם מדובר על מדרסים לנעליים גבוהות חשוב להתאים מדרסים אורטופדיים שיעניקו תחושה נוחה וימנעו כאבים ולחץ על כפות הרגליים.

נעליים גבוהות, במיוחד אם נועלים אותן לאורך כל היום, יכולות להכאיב לכפות הרגליים ולקרסוליים מכיוון שהן אינן אורטופדיות אלא נבחרו על פי סגנון ועיצוב. מכיוון שהרגליים נושאות את משקל הגוף מופעל לחץ על הרגליים בעמידה ובהליכה.

בין היתר הנעליים הגבוהות סגורות וגורמות להזעה בכפות הרגליים שיכולה ליצור יבלות ופצעים. המדרסים מסייעים לכפות הרגליים לנשום ולהישאר מאווררות ולכן הם יעילים.

מדרסים לנעליים סגורות

לא רק נעליים גבוהות או מגפיים הן נעליים סגורות. גם נעלי עבודה או נעלי ספורט הן כאלו. עד כמה שאתם מרגישים נינוחים עם נעליים סגורות הן יכולות להסביר לא מעט בעיות במידה ואינן אורטופדיות.

ישנם אנשים רבים כמו: מורים, רופאים, חיילים, ספורטאים ועוד שעומדים זמן ממושך על הרגליים, מתרוצצים והולכים במשך כל היום ובערב מתלוננים על כאבי גב, כאבי רגליים ואף על כאבי ראש.

לאנשים אלו מדרסים לנעליים סגורות יכולים להועיל, להזרים דם לרגליים ולחדש את האנרגיות מבלי שירגישו בעייפות רבה בערב וינחתו ישירות למיטה.

מדרסים לנעלי בלנסטון – REDBACK 

נעלי בלנסטון או רדבק נחשבים לנעליים איכותיות בין אם אלו נעלי עבודה ובין אם נעלי הליכה אך הן אינן אורטופדיות. לפיכך, מדרסים מסוג זה יעניקו תמיכה מושלמת לרגליים על מנת לשפר את המנח שלהן, לחלק את המשקל המופעל עליהן ולשחרר את הלחץ.

המדרסים מסייעים לאנשים הסובלים משחיקה בכפות הרגליים וחשים כאבים בעת ההליכה או העמידה. הם מונעים כאבי גב, מעניקים יציבות לרגליים ומשלימים את איכות הנעליים. קראו עוד על מדרסים לנעלי בלנסטון

מדרסים לנעליים אלגנטיות

נעליים אלגנטיות משמשות אותנו לאירועים, מסיבות, פגישות עסקים, עבודה משרדית ועוד. הן חלק מהמלתחה שלנו שלא ניתן לוותר עליה גם אם אינן נוחות לעיתים.

כאשר בוחרים בנעליים כאלו הבחירה נעשית על פי העיצוב שלהן ולא יודעים בדיוק כיצד הן ישפיעו על ההליכה או העמידה הממושכת. גברים ונשים הנועלים אותן חשים פעמים רבות לחץ וכאבים, מתים להגיע הביתה ולחלוץ אותן, אך עם זאת הם רוצים להיראות במיטבם.

הפתרון האידיאלי הוא להתאים מדרסים לנעליים אלגנטיות שלא יבלטו ולא יסרבלו את המראה שלהן. המדרסים יעניקו הרגשה נוחה, רעננות, יפזרו את העומס באופן זהה, ישפרו את היציבה ויאפשרו תנועה ללא כאבים. קראו עוד על מדרסים לנעליים אלגנטיות.

מדרסים לנעלי עקב

האופציה הטובה ביותר היא לוותר על נעלי העקב על מנת לאפשר לכפות הרגליים את המנח הטבעי שלהן. בעת נעילת עקבים נוצרת קשת גבוהה בכפות הרגליים ולכן העומס עליהן גדול, מעייף וכואב. ביחד עם זאת, נשים רבות נועלות נעלי עקב לאירועים, לפגישות ביום ובערב ורוצות להיראות ייצוגיות ואלגנטיות.

בהתאמת מדרסים ניתן להכניס את המדרסים גם לנעלי העקב ולהרגיש נוח בכל מצב של תנועה. המדרסים מזרימים דם, מחלקים את העומס בין החלק הקדמי והאחורי של כפות הרגליים ומנמיכים את הקשת שנוצרת. קראו עוד על מדרסים לנעלי עקב.

מדרסים לסנדלים

שימוש בסנדלים בימי הקיץ מטיב עם הרגליים על מנת לשמור עליהן מאווררות אך ביחד עם זאת הם אינם מספקים את כל התמיכה שהרגליים צריכות כמו בנעליים סגורות.

כלומר, אין מה שיחזיק את הרגליים על מנת לאפשר יציבה טובה ונוחות במיוחד כשעומדים על הרגליים לאורך זמן. כפי שיש מדרסים לנעליים כך ניתן להתאים מדרסים לסנדלים וליהנות מתמיכה ראויה ונוחות מקסימלית.

מכיוון שהסנדלים הם נעליים פתוחות, המדרסים לא צריכים לבלוט ולהציץ מתוכם ולכן מייצרים אותם בשכבה דקה. מדרסים אלו מומלצים בעיקר לאנשים הסובלים מבעיות אורטופדיות ורוצים להלך עם סנדלים בקיץ. קראו עוד על מדרסים לסנדלים.

ניתן לחבר את המדרסים עם סקוצ'ים לסנדלים או לרכוש סנדלים עם מדרסים מובנים בהתאמה אישית.

מומלץ להתאים מדרסים דקים וקלים שלא יבלטו מהנעליים ויהיו נוחים.

לא. המדרסים עלולים להתעוות ולהיהרס. ניתן לנקות אותם במגבון או מטלית לחה ולא לשטוף אותם במים. את הכתמים ניתן להסיר עם אבקת סודה לשתייה.

נעלי בלנסטון הן יותר אופנתיות ונעלי רדבק בטיחותיות יותר כנעלי עבודה. ניתן לומר ששני הסוגים איכותיים אך מדרסים ישפרו אותם גם מבחינה אורטופדית.

מדרסים לנעליים אלגנטיות

מדוע חשוב שיהיו מדרסים לנעליים אלגנטיות? לכל אדם יש את הסטייל וסגנון הלבוש האופייני לו בין אם מדובר על בגדים אלגנטיים ובין אם על נעליים

קרא עוד »

מדרסים לנעלי בלנסטון – REDBACK

מהן נעלי בלנסטון – REDBACK? נעלי בלנסטון – REDBACK הן שמות של שני מותגים אוסטרליים המגיעים בדגמים שונים כנעלי עבודה, נעליים אלגנטיות, נעליים לטיולים, לבילויים

קרא עוד »

מדרסים לנעלי עקב

מדוע נעלי עקב לא טובות לכן? נשים רבות שרוצות להיראות אופנתיות ובעלות רגליים מחוטבות, גבוהות יותר ומרשימות נועלות נעלי עקב לעבודה, לבילויים וישנן כאלו שלאורך

קרא עוד »

מדרסים לסנדלים

מדרסים לסנדלים גם בקיץ לקראת הקיץ החם והמיוזע סנדלים הם בחירה של אנשים רבים לעבודה, לטיולי טבע, לפארק וכד'. למרות זאת, לא כולם יכולים בקלות

קרא עוד »