מחירים ועלויות מדרסים

מחירים ועלויות מדרסים
מחירים ועלויות מדרסים

אל תתנו לכאב להכתיב לכם את היום, הזמינו מדרסים!

חייגו עכשיו: 077-997-3016

מחירים ועלויות מדרסים למבוטחי הכללית

קופת חולים כללית מעניקה למטופליה זכאות לרכישת מדרסים בהפניה מרופא אורטופד. הזכאות ניתנת אחת לשנתיים כאשר בפני המטופלים עומדות שתי אפשרויות:

  • רכישת מדרסים במכון הסדר אורטופדי כאשר מקבלים החזר של 400 ₪ בהתאם למחירים ועלויות מדרסים במכון, רק למבוטחי כללית מושלם ופרימיום.
  • רכישת מדרסים במכון מור באמצעות התאמה ממוחשבת לכל המידות ממידה 36 בהשתתפות עצמית של 60 ₪.

את ההחזר הכספי מקבלים כנגד חשבונית לאחר מילוי טופס לבקשת החזר.

 

מחירים ועלויות מדרסים למבוטחי מכבי

מחירים ועלויות מדרסים למבוטחי מכבי גם מסובסדים. ניתן לרכוש מדרסים מותאמים אישית או מדרסי מדף במכון אורטופדי אחת לשנה בהשתתפות עצמית של כ-150 ש"ח, בהתאם לסבסוד קופת החולים. ללקוחות שרוכשים מדרסים גנריים במכבי פארם המחיר הוא כ-47 ₪.

רק במידה ואין למערכת הממוחשבת יכולת להתאים למטופל מדרסים הוא יוכל להתאימם במכון אורטופדי. כאשר המדרסים המשווקים כמוצרי מדף אינם נמצאים כיעילים לבעיות האורטופדיות המטופל יוכל לקבל הפניה מאורטופד שהם אינם יעילים ולפנות למכון אורטופדי בהסדר לצורך התאמה אישית.

למטופלים הזקוקים למדרסים כתוצאה מפגיעה בפעולות איבה שאינם מוכרים בביטוח לאומי או נפגעי תאונות דרכים או במידה והנפגעים הם שוטרים שנחבלו במילוי תפקידם או נכי משרד הביטחון עם שיעור נכות של 20% ויותר, לא תינתן השתתפות במדרסים דרך מכבי, אלא אם הפגיעה נובעת מסיבות אחרות.

 

מחירים ועלויות מדרסים למבוטחי מאוחדת

הזכאות למדרסים עבור חברי קופת חולים מאוחדת ניתנת באמצעות הפנייה מאורטופד בחנויות אורטופדיות שבהסדר, כאשר ישנה השתתפות עצמית על מחירים ועלויות מדרסים בהתאם לסוגם בשיעור של 150-300 ש"ח. ניתן לרכוש בזכאות 2 זוגות מדרסים לאורך שנה קלנדרית.

בתקופה האחרונה, שלאחר הקורונה, הלקוח מפיק טופס 17, לפי מדרגיות של A,B,C, כאשר מדרגה A היא הבסיסית ביותר, בעלות של כ-100 ₪, מדרגה B – בעלות של כ-200 ₪ ומדרגה C – 300 ₪. לפי מדרגת התשלום, הלקוח ניגש לעשות מדרסים בחנויות האורטופדיות שבהסדר.

 

מחירים ועלויות מדרסים למבוטחי לאומית

בקופת חולים לאומית ניתן לקבל טופס 17 בהפניה מרופא אורטופד עבור מכוני ההסדר לרכישת מדרסים. עם זאת, במכונים שאינם בהסדר ניתנים מחירים ועלויות מדרסים בהנחות משמעותיות לחברי קופת חולים לאומית.

 

עלות מדרסים לזכאי הביטוח הלאומי

בין אם מדובר בנפגעי תאונות עבודה או נפגעי פעולות איבה ובין אם מדובר בקשישים וחולים סיעודיים ניתן לקבל החזר מהביטוח הלאומי עבור הוצאות רפואיות, ביניהם מדרסים. למשל, קשישים ניצולי שואה וחולים סיעודיים אינם משלמים כלל על השירות.

גם מכוני אורטופדיה רבים מעניקים לאוכלוסיות מסוימות מחירים ועלויות מדרסים זולות ומשתלמות. ישנן חברות סיעוד המעניקות את כל המידע על מנת שקשישים יממשו את זכאותם למדרסים וימנעו בעיות כרוניות דרך הביטוח הלאומי או דרך קופות החולים.

 

מדרסים ביומכניים מחיר

מדרסים ביומכניים הם מדרסים קשיחים המותאמים למנח כפות הרגליים על פי הפעולה שמבצעים ועל פי הצרכים של המטופל על מנת להעניק לרגליים תמיכה מלאה בהתאמה אישית. ההבדל ביניהם למדרסים רגילים היא מידת הקשיחות וההשפעה של הדריכה על המטופל.

מחירים ועלויות מדרסים ביומכניים יכולים להגיע לכ-2,000 ₪ אך ישנם מכונים אורטופדיים המציעים אותם במחירים שבין 300-700 ₪. מדרסים מסוג זה מתאימים לאנשים הסובלים מכאבי גב, ברכיים או קרסוליים, פלטפוס, דורבן, יציבה שאינה תקינה, עמידה ממושכת על הרגליים, עומס כתוצאה מעודף משקל ולספורטאים שצריכים תמיכה בקשת כף הרגל על מנת למנוע שברי מאמץ ופציעות.

בשל העובדה שאלו מדרסים קשיחים הם מותאמים לנעליים סגורות בין אם אלו נעלי ספורט ובין אם אלו נעליים אלגנטיות. לעומתם, מדרסים רכים מכילים 5 שכבות של חומרים ולכן יכולים לעלות כ-2,200 ₪ כאשר המדידה שלהם נעשית באמצעות חבישת גבס שהיא יקרה יותר מתבנית קצף.

 

מדרסים ביו-דינמיים מחיר

מדרסים ביו דינמיים מותאמים לתיקון מנח כפות הרגליים על ידי טכנולוגיה דינמית. כלומר, הם מכוונים את כף הרגל עד שהיא מגיעה לצורה הנכונה ללא כאבים. המדרס הוא רב שכבתי, יש לו יכולת בלימת זעזועים והוא זורם עם התנועה. הטכניקה הדינמית מאוד דומה למטרה של גשר בשיניים הגורם לשיניים לשנות צורה במשך הזמן.

כתוצאה מהשינוי במנח כפות הרגליים המטופל לא יחוש בכאבי גב, ברכיים ועוד מכיוון שהעומס יתפזר באופן שווה על שתי הרגליים. ישנם אף מטופלים החשים בהבדל מהשבוע הראשון מבחינת תמיכה ופיזור העומס. מחירים ועלויות מדרסים ביו דינמיים נעים בין 590-790 ₪.

מחירי המדרסים הרב שכבתיים, האיכותיים נעה בין 1,800-2,500. המדרסים ניתנים באחריות לתקופה של עד שנתיים, תלוי בסוג המדרס, כי כל שנתיים היציבה משתנה לכן חשוב לעשות אבחון מחדש ולהתאים את המידות למצב הנוכחי. חשוב לציין שהמדרס יכול להחזיק גם חמש שנים, אך הוא כבר לא יהיה מותאם לך אישית.

 

עלות מדרסים בהתאמה אישית

בין אם מדובר על מדרסים ביומכניים ובין אם על מדרסים ביו דינמיים או מדרסים אנטומיים כולם נכנסים לקטגוריה של מדרסים בהתאמה אישית כל עוד הם מותאמים לצרכי הלקוחות, למידותיהם ואינם נחשבים למוצרי מדף מוכנים מראש. ההתאמה האישית משמעותית על מנת שתהיה למדרסים השפעה יעילה.

כל רגל שונה מהשנייה ולכל אדם צורת רגליים שונה. כל אחד אף זקוק לדרגת קשיחות שונה, לחומרים אחרים, לסוג מדרסים המתאים לפעילות שהוא עושה ולמטרה לשמה הוא רוכש אותם. לפיכך, מחירים ועלויות מדרסים משתנים בהתאם לסוג המדרסים, לחומרי הגלם, לשכבות המדרס, לשיטת המדידה, לאיכות בולם הזעזועים ועוד.

ברוב המכונים האורטופדיים המחירים על מדרסים בעלי 3-4 שכבות המותאמים באמצעות פולימרים בין 450-800 ₪. מדרסים בעלי 5 שכבות הנמדדים בחבישת גבס יעלו בין 1,000-2,000 ₪. מדרסים העשויים מסיבי פחמן הנקראים קרבוֹן (Carbon fibers), באותה שיטת מדידה יעלו בין 800-2,200 ₪ וכן הלאה, בהתאם לאיכותם.

 

כיצד קובעים עלות של מדרסים איכותיים?

מחירים ועלויות מדרסים בהתאם לחומר

מחירים ועלויות מדרסים על פי החומר מתחילים ב-200 ₪. לזה יש להוסיף את מחירי הגבס, הדבק, כלי העבודה בתוספת של כ-50 ₪.

 

מחירים ועלויות מדרסים בהתאם לעבודה

מחירים ועלויות מדרסים נקבעים על פי רוב לפי העבודה הכוללת זיהוי ואבחון הבעיה, מדידות, חלוקת העומס, הטווח, מנח כפות הרגליים ועוד על מנת שהלקוח יפיק את המקסימום עבור הצרכים שלו.

 

מחירים ועלויות מדרסים על פי שיטת המדידה

מחירים ועלויות מדרסים נקבעים גם לפי שיטת המדידה. ישנן מספר שיטות כמו: תבנית קצף ללא משקל, חבישת גבס, טכנולוגיה ממוחשבת ועוד.

 

מחירים ועלויות מדרסים על פי זמן העבודה

ישנם מקומות בהם לוקח לייצר מדרסים כרבע שעה וכאלו שלוקח לייצר מדרסים בשעה. במידה ויש צורך בתיקונים או בביקורת זמן העבודה לוקח עד כחצי שעה ולכן חלק מהפקטור הקובע מחירים ועלויות מדרסים הוא גם זמן העבודה.

 

מחירים ועלויות מדרסים בהתאם לשיווק

חלק מקביעת מחירים ועלויות מדרסים נקבע גם על פי מידת השיווק שלהם. ישנם מקומות שנוקטים במניפולציות שיווקיות שיכולות לייקר את עלות המדרסים.

למשל, מדרסים רגילים הממותגים כמדרסים לספורטאים או מדרסי קרבון יכולים לעלות ביוקר ולמעשה הם אינם כאלה.

** הנתונים והמחירים עשויים להשתנות, בהתאם להחלטת קופת החולים של המבוטח ולהתפתחות הטכנולוגיה.

ישנם מכונים אורטופדיים שגובים כסף עבור אבחון וישנם מכונים שאינם גובים תשלום או כאלו המעניקים שירות חינם לחברי קופות החולים המגיעים אליהם.

אחריות על מדרסים בהתאמה אישית ניתנים לתקופה של עד שנתיים, תלוי בסוג המדרס.

כן, מכיוון שהם מגיעים במידות סטנדרטיות ואינם מותאמים לצורת הרגליים המדויקת של הלקוח.

ככל שהמדרסים עשויים מחומרים איכותיים המחיר שלהם עולה ועל אחת כמה וכמה כשהם אינם מוצרי מדף.

מה משפיע על מחיר מדרסים?

מדרסים הם חלק חשוב בשמירה על רגליים נוחות ובריאות, אבל מה משפיע על מחיר המדרסים? ישנם מספר גורמים שיכולים להשפיע על עלות המדרסים, כולל החומר

קרא עוד »

עלות מדרסים בהתאמה אישית

מהי עלות מדרסים בהתאמה אישית? עלות מדרסים בהתאמה אישית נעה בין 1,500-3,000 ₪ בהתאם למכון האורטופדי בו מתאימים את המדרסים. בדרך כלל 1,800-2,000 ₪ הוא

קרא עוד »

מחירי מדרסים אורטופדיים

על מה מתבססים מחירי מדרסים אורטופדיים? מחירי מדרסים אורטופדיים יכולים להיות יקרים או זולים ושונים ממכון אורטופדי למשנהו, אך המשותף לכולם יהיה המרכיב של המחיר.

קרא עוד »

מדרס ביו מכני מחיר

מדרס ביו מכני מחיר משתלם מי צריך מדרס ביו מכני מחיר משתלם? כשמדובר על מדרס ביו מכני מחיר המדרס משתלם בעיקר לספורטאים. ישנם ענפי ספורט

קרא עוד »

מדרסים לדורבן מחירים

מדרסים לדורבן מחירים המושפעים מגורמים שונים כאשר מחפשים מדרסים לדורבן מחירים שלהם יכולים להיות יקרים או זולים בהתאם למקום ולמקצועיות שלו, לחומרים, לשיטת ההתאמה, לשכבות

קרא עוד »

מדרסים ביו דינמיים מחיר

מהם מדרסים ביו דינמיים? מדרסים ביו דינמיים הם מדרסים שנועדו לטפל ולתקן את מנח כפות הרגליים באופן איטי על מנת לכוון אותן לצורה הרצויה. זהו

קרא עוד »

עלות מדרסים

עלות מדרסים – הבדלים בטווח המחירים עלות מדרסים בהתאמה אישית עלות מדרסים בהתאמה אישית אינה חד משמעית. היא משתנה ממכון אורטופדי אחד למשנהו ומאדם לאדם.

קרא עוד »

מדרסים לפלטפוס מחיר

מדוע צריך מדרסים לפלטפוס? פלטפוס הוא מצב מולד שהביטוי שלו הוא רגליים שטוחות. כף הרגל בנויה מעצמות, גידים, שרירים, כלי דם ורצועות. במצב של פלטפוס

קרא עוד »

מדרסים ביומכניים מחיר

מהם מדרסים ביומכניים? מדרסים ביומכניים הם מדרסים דקים, קלים בהתאמה אישית המשנים את התנועה של האדם ותומכים באזור בו צריך לתמוך בכפות הרגליים על פי

קרא עוד »

מחיר מדרסים בהתאמה אישית

מדוע צריך התאמה אישית למדרסים? התאמה אישית למדרסים נעשית במטרה לתקן ולשפר עיוותים בכפות הרגליים, למנוע כאבים, דלקות, שברים, נקעים, להקל על הסובלים מבעיות אורטופדיות,

קרא עוד »

מדרסים לספורטאים מחיר

מדרסים לספורטאים מחיר הוגן כאשר מדובר על מדרסים לספורטאים מחיר מדרס צריך להיות הוגן ואין להתפשר על איכותו. ספורטאים בתחומים שונים סובלים בעת האימונים או

קרא עוד »

מדרסים בהתאמה אישית מחיר

מדרסים בהתאמה אישית מחיר המשתנה ממכון למכון כאשר רוכשים מדרסים בהתאמה אישית מחיר המדרסים משתנה ממכון למכון בשל מספר סיבות. ענף האורטופדיה הוא שוק פרוץ

קרא עוד »

כמה עולה מדרסים

כמה עולה מדרסים ברשתות הפארם? כמה עולה מדרסים ברשתות הפארם זוהי שאלה שניתן לגלות בקלות כאשר משוטטים ברשת וצופים באתרים המציעים מדרסים מוכנים ללא התאמה.

קרא עוד »

מדרסים אורטופדיים מחירים

מדרסים אורטופדיים מחירים במבצע כאשר משוטטים באינטרנט בחיפוש אחר מכונים אורטופדיים בהם ניתן לרכוש מדרסים אורטופדיים מחירים מצחיקים קופצים בהודעות מרשימות וצבעוניות כמו 1+1, מבצעי

קרא עוד »

מדרסים מחיר

מדרסים מחיר – השוני בין המכונים אורטופדים מדרסים הם אחד האביזרים החיוניים של המכונים האורטופדים המקבלים התייחסות אישית בכל הנוגע להתאמתם ללקוחות. לא מדובר על

קרא עוד »