עזרים אורטופדיים

עזרים אורטופדיים
עזרים אורטופדיים

לשם מה צריך עזרים אורטופדיים?

עזרים אורטופדיים נותנים מענה לאנשים עם מוגבלויות ולצרכים שונים בהתאם לבעיות רפואיות ואורטופדיות. אלו אביזרים המספקים תמיכה לאברי הגוף השונים ופתרונות מידיים להתנהלות פיזית לקויה, לשיפור מצב פיזי, למניעת בעיות אורטופדיות, להתמודדות לאחר ניתוחים או תאונות, לסיוע לאוכלוסיות חלשות, במחירים נוחים או בהשתתפות קופות החולים בהתאם לקריטריונים.

ללא הבדל של מגדר או גיל כל אחד יכול לרכוש אותם ולשפר את מצבו הבריאותי. מכריות פיסוק לתינוקות ועד לרפידות ריח לנעליים, ניתן להשיג את כל מה שצריך בחנויות האורטופדיות השונות. בחנויות מקצועיות ואמינות ניתן אף לקבל ייעוץ אישי ודיסקרטי על מנת לבחור המוצר האופטימלי לצורך פתרון הבעיה.

כל המדרסים מותאמים לצרכים שלכם מרוכזים במקום 1!

חייגו עכשיו: 077-997-3016

 

עזרים אורטופדיים לנשים בהיריון

לא כל היריון דומה לשני כמו שלא כל לידה דומה ללידה הקודמת. לאור עובדות אלו נשים שהיו בהיריון ועברו אותו בקלות, ייתכן שבהיריון השני יתקלו בדברים שלא הכירו קודם. ישנן נשים שרגליהן מתנפחות והורידים ברגליים בולטים, דבר הגורם לעומס ולחץ על כפות הרגליים ומחייב טיפול.

ישנם עזרים אורטופדיים שונים שיכולים לסייע לנשים אלו על מנת להזרים את הדם בצורה תקינה לכפות הרגליים. למשל, שימוש בגרב אלסטית יפחית את הכאבים והנפיחות. גם לכאבים באגן או בגב בתקופת ההיריון יש פתרון המגיע כחגורה תומכת מסביב לבטן ולגב.

 

עזרים אורטופדיים לגיל הזהב

ככל שמתבגרים עם השנים נוצרים כאבים באזורים שונים בגוף המקשים על ההליכה והתפקוד הכללי ולכן קיימים אביזרי נוחות שיכולים לשפר את אורח החיים בגילאים מבוגרים באופן משמעותי ובהתאם לבעיות ספציפיות. למשל, ישנם מבוגרים המשתמשים במקל הליכה או הליכון לצורך יציבות או מתאימים נעליים אורטופדיות המסייעות להם בדריכה.

מבוגרים אחרים עושים שימוש בקלנועית או כיסא גלגלים על מנת לנייד את עצמם ממקום למקום כיוון שאינם יכולים לנהוג או ללכת. עזרים אורטופדיים נוספים מותאמים לכאבים. למשל, הם יכולים לעשות שימוש בתומך ברך לכאבי הברכיים או בחגורת גב לכאבי הגב. ישנם כאלו שצריכים עזרי שמיעה או ראייה, חיתולי ספיגה ועוד.

 

עזרים אורטופדיים לטיפול בפצעי לחץ לסוכרתיים

מחלת הסוכרת גורמת לבעיות רבות בעיקר אצל אנשים מבוגרים בשל רמת סוכר גבוהה בדם. אחת הבעיות היא התפתחות של פצעי לחץ בכפות הרגליים שחייבים להיות מטופלים ולהגליד. לפיכך, ישנם עזרים אורטופדיים שיכולים לסייע לריפוי הפצעים כמו:

  • נעליים אורטופדיות פתוחות בהתאמה אישית.
  • מדרסים בהתאמה אישית.
  • מזרן ביצים עם מנוע.
  • כרית ויסקו לעקב.
  • מגיני עקב וקרסול לפצעי לחץ.
  • כרית מגן.
  • גליל לעקב.
  • מגביהה לעקב.

 

עזרים רפואיים

אנשים רבים רוכשים עזרים אורטופדיים רפואיים המסייעים להם לעקוב ולמדוד מצבים רפואיים כמו: לחץ דם, מדידת רמת הסוכר, מד חום, מד סטורציה. כמו כן גם עזרים המסייעים למצבים רפואיים כתוצאה מתאונות ומחלות יעילים בבתים רבים לדוגמה, אדם שעבר ניתוח של רצועה צולבת בברך יזדקק למגן אורטופדי לברך, למייצב או לתומך אורטופדי.

ישנם אנשים לאחר ניתוח או בשל מחלה הרוכשים בלוני חמצן לטיפול ביתי. כל העזרים הללו משפרים את הבריאות, מנטרים מדדים ומקלים על הכאבים.

 

עזרים לתמיכה בצוואר

כשמדובר על עזרים אורטופדיים לתמיכה בצוואר ישנם מכשירים המספקים פתרונות לאחר ניתוח או טראומה כמו מגני צוואר למצבים שונים עבור אנשים שנפגעו בעמוד השדרה הצווארי בסיטואציות שונות. למשל, צליפת שוט לאחר תאונת דרכים צריכה להיות מטופלת על ידי מגני או תומכי צוואר שיקלו על הכאבים ויקבעו אותו. אנשים שעברו ניתוח בקע בעמוד שדרה צווארי עקב חוליות מנוונות יסתייעו בצווארונים על מנת לקבע את הצוואר בזמן נהיגה.

 

עזרים לצורך היגיינה

אנשים מוגבלים או קשישים סיעודיים צריכים סיוע לא רק של מטפלים אלא גם של עזרים אורטופדיים שניתן להתקין בקלות בביתם. לפיכך ניתן להתאים להם עזרים למקלחת ולשירותים שיקלו עליהם את החיים.

 

עזרים אורטופדיים לרחצה

בין העזרים האורטופדיים לרחצה ניתן למנות: קרש אמבטיה, כיסא רחצה ושירותים, כיסא גלגלים לרחצה, מושב לאמבטיה, ידית אחיזה, כיסא מתקפל למקלחת ועוד.

 

עזרים אורטופדיים לשירותים

גם עזר אורטופדי לשירותים נחוץ לכל אדם המתקשה לקיים צרכים בסיסיים. בין אם אלו מכשירי הגבהה לאסלה, ידית מתרוממת ובין אם כיסא מיוחד או בקבוק למתן שתן, אלו עזרי אורטופדיה הכרחיים שיעניקו עצמאות ופרטיות לאנשים מוגבלים.

 

מומלץ להשתמש במייצב ברך עם צירים על מנת להפחית את הלחץ בפיקה.

בהחלט. ניתן אף לקבוע את המידה של הרמת האצבעות בזמן הדריכה.

על חגורת גב התומכת בגב התחתון שניתן להשתמש בה מהשבוע ה-21 להיריון. היא פרקטית כי יש לה סגירה מלפנים ומאחור.

בהחלט. המדרסים משנים את עומס המשקל על כפות הרגליים ולכן יהיו יעילים ליציבות.

אינסול מדרסים - לוגו

לא נמאס לכם מהכאבים? עם המדרסים שלנו כל דריכה רכה כמו כרית!

מלאו פרטים עכשיו!

מדרסי ספורט: המדריך המלא

מה ההבדל בין מדרסים לספורטאים לבין מדרסים לריצה? מדרסים לריצה נבדלים בעיקר בהתאמתם לפעילות הספציפית